KAYSERİSPOR'DA TEKNİK ADAM VE SPORTİF DİREKTÖR BİLMECESİ

İstikbal Mobilya Kayserispor’da görevinden istifa eden Teknik Direktör Hikmet Karaman’ın yerine kimin geleceği merak konusu oldu. Sarı-kırmızılı ekibin önünde şimdilik 4 aday bulunuyor. Teknik adam dışında kulübün Sportif Direktörlüğü için eski futbolcul

Kötü sonuçların ardından Kayserispor'da hem başkan Erol Bedir, hem de Teknik Direktör Hikmet Karaman görevi bırakırken, başkanlık görevine Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hamdi Elcuman oy birliği ile getirilmişti.

Sarı-kırmızılılar da şimdi gündem yeni hoca. Karaman'ın koltuğuna 1 numaralı aday, Tayfur Havutçu. Milli arada genç teknik adam ile görüşecek olan yönetimin ajandasında Hamza Hamzaoğlu, Samet Aybaba ve İlhan Palut gibi isimler de yer alıyor.

Samet Aybaba, geçen sezon Bursaspor'u çalıştırmış ve yeşil-beyazlılar sezon sonu küme düşmüştü.

Teknik adam dışında kulüpte sportif işlemler için de Erdem Kemaloğlu’ndan boşalan koltuğa eski futbolculardan Bülent Bölükbaşı’nın adı geçiyor. Özellikle takımdaki futbolcu ve yönetici arasındaki köprü vazifesi görecek olan Sportif Direktör konusunda yöneticilerin Bülent Bölükbaşı’na teklif yaptıkları ve büyük ölçüde de anlaştıkları iddia edildi.

 

Haber Kaynak : Site Yönetimi